Новини » Спорт 18 серпня, 2019, 15:11
Сьогодні буде зіграно три матчі четвертого туру футбольної Прем’єр-ліги
upl.ua
upl.ua

У неділю, 18 серпня, у другий ігровий день четвертого туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-2019/2020 відбудуться три поєдинки.

У неділю, 18 серпня, донецький «Олімпік» на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського зіграє з львівськими «Карпатами». Гру, що розпочнеться о 17:00, в прямому телеефірі транслюватиме канал «Футбол 1».

Дві гри стартують сьогодні о 19:30. ФК «Львів» на «Арені Львів» зійдеться з донецьким «Шахтарем» (трансляція на «Футбол 1»), а луганська «Зоря» на «Славутич-Арені» у Запоріжжі зустрінеться з «Олександрією» (УНІАН).

Нагадаємо, заключний матч четвертого туру, «Маріуполь» – «Динамо» (Київ), за обопільною згодою обох команд, що були задіяні на цьому тижні у єврокубках, перенесено на 25 вересня.

А стартував четвертий тур Прем’єр-ліги вчора, 17 серпня, матчем на стадіоні імені Олексія Бутовського в Полтаві, де тамтешня «Ворскла» приймала «Дніпро-1». Як повідомляв IA ZIK, після безгольового першого тайму, у другому суперники обмінялися голами дніпрянина Олексія Чичикова і полтавчанина Юрія Коломойця – на 50-й та 54-й хвилинах відповідно. Тож фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1.

Продовжили перший ігровий день четвертого туру вчора на полі стадіону імені Юрія Гагаріна у Чернігові тамтешня «Десна» і ковалівський «Колос», які також розійшлися миром, але при цьому голів не забили – 0:0.

Поточне турнірне становище: «Шахтар» – 9 очок (після трьох матчів), «Зоря» – 7 (3), «Десна» – 7 (4), «Колос» – 7 (4), «Динамо» – 6 (3), «Дніпро-1» – 5 (4), «Маріуполь» – 4 (3), «Ворскла» – 4 (4), «Олександрія» – 3 (3), «Львів» – 3 (3), «Карпати» – 1 (3), «Олімпік» – 0 (3).

2019-09-20 17:20 :17