Новини » Політика 18 серпня, 2019, 17:30
Разумков: Швидко закінчити війну на Донбасі не вдасться

Голова партії «Слуга народу» Олександр Разумков заявив, що швидко закінчити війну на Донбасі не вдасться, адже це великий шлях, який має пройти Україна.

Про це він заявив в інтерв’ю НВ.

«Звичайно, від нас (нової Верховної Ради – ред.) хотітимуть швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що закінчити швидко її не вдасться, і вирішує це зовсім не парламент. Це великий шлях, який повинна пройти вся країна, всі ми разом», – наголосив Разумков.

Говорячи про порядок денний майбутнього парламенту в перші місяці його роботи і пріоритетні законопроекти, він зауважив, що країна нині у такій ситуації, що будь-який сектор є пріоритетним.

Серед пріоритетів нової Ради Разумков також виділив ринок землі.

«Ринок землі, звичайно, спірне питання. Його вирішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс», – сказав Разумков, проте відмовився називати конкретні законопроекти «до закінчення їх аналізу і початку слухань».

На запитання про те, які реформи він хотів би побачити підсумком своєї роботи в парламенті, Разумков відповів: «Це велика політична реформа, яка містить багато компонентів, і антикорупцію зокрема. Це освітня і медична реформи, перебігом яких я незадоволений».

Нагадаємо, бойовики на Донбасі вісім разів порушили режим припинення вогню.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:55 :59