Мобільні телефони знижують ймовірність батьківства, – медики

Дослідження лікаря-андролога доводить, що мобільні телефони в кишені штанів у чоловіків нищівно впливають на фертильність чоловіків. Також на сперматогенез негативно впливають комп’ютери.

Про це повідомляє narodna-pravda.ua.

Згідно з даними ВООЗ, в останні роки кількість пар, які можуть стати батьками, системно знижується. При цьому фахівці звертають увагу, що кількість чоловіків і жінок, які страждають від проблем з репродуктивною функцією, стало однаковим.

У зв’язку з цим, лікар-андролог, сексопатолог обласного Центру репродуктивного здоров’я населення Василь Черепанин вирішив провести дослідження на предмет того, як мобільні телефони впливають на фертильність чоловіків.

Для дослідження він взяв сперму одного чоловіка, яка за всіма показниками була в нормі. Її він поділив на дві частини, помістивши в два термостата. В один з них він поклав мобільний телефон, який постійно дзвонив протягом години.

Після проведення експерименту, стало зрозуміло, що аналізи сперми в двох термостатах істотно відрізняються. Одна залишилася в нормі, друга, яка знаходилася біля мобільного телефону, погіршилася за всіма параметрами. Знизилася і рухливість, і життєздатність сперматозоїдів, а також їх здатність до проникнення.

У зв’язку з цим, він зробив висновок, що носити телефон у кишені штанів для чоловіків вкрай небезпечно. На його думку, на сперматогенез чоловіків комп’ютери також чинять негативний вплив. Лікар пояснює це тим, що у кожної клітини є свої коливання. Тому, коли хвилі резонують з частотою її коливання, виникають проблеми.

Loading...