Новини » Події 17 серпня, 2019, 23:10
Пожежа в одеському «Токіо Стар»: у лікарнях лишаються 8 постраждалих
Пожежа в готелі Токіо Стар
Пожежа в готелі Токіо Стар

У лікарнях залишаються вісім постраждалих в результаті пожежі в одеському готелі «Токіо Стар».

Про це повідомляє Одеська ОДА.

Один з 10 постраждалих – громадянин Литви Роман Чернявський, 1960 року народження – відмовився від госпіталізації. Громадянин Сьєрра-Леоне, стан якого медики оцінюють як задовільний, також залишив медустанову.

Решта постраждалих, які отримали в основному опіки верхніх дихальних шляхів, залишаються на стаціонарному лікуванні.

За даними поліції, серед госпіталізованих – мешканка Одеси Вікторія Козлова 1994 р.н., (її стан стабільно важкий), Сергій Васильєв з Великомихайлівського району 1999 р.н., військовослужбовець, (стан стабільний важкий), житель м.Суми Микола Довгий 1981 р.н., (стан важкий), Олена Хомич з Херсонської області 1996 р.н., Катерина Руських з Великомихайлівського району, 2009 р.н., (12% опіків тіла і отруєння продуктами горіння, стан важкий); мешканець Маріуполя Павло Узевський, 41 рік (стан важкий); Володимир Тепура з Біляївського району, 22 роки, (опіки 1-2 ступеня, опіки очей, 40% опіків дихальних шляхів).

Рішенням Одеської ОДА, головному управлінню Держміграційної служби в Одеській області доручено провести ідентифікацію іноземних громадян, перевірити законність їх перебування на території України, організувати взаємодію з представництвом МЗС України в Одеській області для сприяння документування та повернення іноземних громадян до країн громадянства.

З метою ідентифікувати нелегальних працівників готелю «Токіо Стар» до розслідування причин трагедії будуть залучені ГУ Державної фіскальної служби і ГУ Держпраці в Одеській області.

Нагадаємо, розпорядженням Одеської ОДА, 18 серпня у зв’язку із загибеллю людей в Одеській області оголошено траур. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 19:07 :48