Пожежа в готелі Одеси: Хочуть закрити інші об’єкти бізнесмена Чорного

Сьогодні вранці, 17 серпня, сталася пожежа в одеському готелі «Токіо Стар» по вул. Водопровідна,1. загинуло щонайменше 8 осіб та ще 10 постраждали. На місце трагедії прибув мер Одеси Геннадій Труханов. Його заступник Павло Вугельман йому доповів, що 61 особу розмістять в колишньому інтернаті №5.

Труханов також заявив, що він буде розбиратися з іншими об’єктами бізнесмена Чорного, – повідомляє Думська.

Зокрема, незабаром можуть закрити підземний торговий центр на місці паркінгу на Грецькій площі – мер заявив, що об’єкт працює з порушеннями техніки пожежної безпеки.

Раніше бізнесмен Вадим Чорний, якому належить згорілий готель «Токіо Стар», заявив, що якщо буде встановлена ​​вина, він готовий нести повну відповідальність.

Він також повідомив, що сигналізація в готелі була справною.

«Вона спрацювала і пищить досі. Спринклери спрацювали. З’ясовують, чи пройшов сигнал на пульт, який підключений. Система постійно перевіряється і оплачується щомісяця. Персонал продублював виклик дзвінком. Пожежний резервуар був повний. Гідранти в порядку. Покажчики виходу світилися і працювали. Персонал організовано вивів гостей – крім тих, хто не відповідав ні на дикий стукіт у двері, ні на сигналізацію. Сталася величезна трагедія в людських життях».

Нагадаємо, внаслідок пожежі, яка виникла в одеському готелі «Токіо Стар» по вул. Водопровідна,1, загинуло щонайменше 8 осіб та ще 10 постраждали.Зазначається, що пожежа виникла у 01:34 на другому поверсі готелю на площі 1000 м. кв. На гасіння пожежі виїхали 13 спецмашин та понад 60 рятувальників. Локалізувати вогонь вдалося в 3:35, а ліквідувати – в 4:32.

Володимир Зеленський пообіцяв покарати усіх причетних, зокрема, власника готелю.

Loading...