На території Керченської фортеці знайшли склад боєприпасів

Кримські рятувальники під час робіт із розмінування території Керченської фортеці виявили 1700 осколкових бомб і 1 фугасну авіабомбу вагою 100 кілограм часів Другої світової війни.

Про це повідомляє прес-служба управління МНС Росії по Криму, – передають Крим Реалії.

«Фахівці Центру з проведення рятувальних операцій особливого ризику «Лідер» під час робіт із розмінування території фортеці Керч виявили склад боєприпасів. Знайдені небезпечні знахідки були ідентифіковані як осколкові авіабомби вагою 2,5 кг кожна в кількості 1700 штук і 1 фугасна авіабомба вагою 100 кг», – сказано в повідомленні.

Як уточнили рятувальники, всі знайдені боєприпаси вилучені із землі і передані співробітникам Спеціального морського загону російського главку МНС в Криму, які вивезли вибухонебезпечний вантаж на спеціальний полігон і з дотриманням всіх заходів безпеки провели операцію по його знищенню.

Роботи з розмінування території Фортеці Керч, розташованої на мисі Ак-Бурун в районі Керченської протоки, продовжаться до кінця серпня.

У Криму і Севастополі нерідко знаходять снаряди, що залишилися в землі з часів Другої світової війни. На півострові працюють загони з розмінування.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Росія готується перекинути в окупований Крим ядерні боєприпаси.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...