Новини » Економіка 17 серпня, 2019, 22:07
Литовська компанія побудувала в Україні СЕС нового покоління

Компанія Global BOD Group (Литва) побудувала нову унікальну електростанцію «Сонячний Вольногорськ». Церемонія відкриття сонячної електростанції відбудеться 29 серпня 2019 року за адресою: м.Вільногірськ, вулиця Промислова, 31/2.

Про це повідомила Вільногірська міська рада.

Зазначають, що впродовж п’яти років «Сонячний Вільногірськ» створить 20 високотехнологічних робочих місць, підпише контракти з місцевими охоронними, комунальними, будівельними, логістичними та технологічними компаніями і спеціалістами.

«Нова сонячна електростанція не матиме негативного впливу на оточуюче середовище, адже електроенергія буде генеруватися сонячними батареями безпосередньо з повітря. Жодних забруднень, шуму і додаткового руху транспорту або іншої робочої сили під час роботи станції не буде. Ця сонячна електростанція нового покоління потужністю 2 МВт буде використовувати інноваційну технологію двосторонніх сонячних панелей у поєднанні з сучасною системою відстеження сонячної енергії. Нова технологія дозволить виробляти на 40% більше електроенергії у порівнянні з традиційною сонячною електростанцією такого ж масштабу», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на місці стихійного звалища на Закарпатті побудували СЕС потужністю 10 МВт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 02:26 :17