Новини » Економіка 17 серпня, 2019, 0:40
Експерти назвали причини різкого пожвавлення і зростання української економіки
<nbsp;>

Прискорення зростання ВВП України в другому кварталі цього року до 4,6% перевершило очікування експертів.

Про це повідомляє Finance.

«Зростання ВВП України в другому кварталі 2019 року склало 4,6% в річному вираженні, що є великим сюрпризом, враховуючи, що, згідно з консенсус-прогнозом, повинен був скласти близько 2,7%. Це означає, що навіть якщо б решту року зростання квартал до кварталу було б нульовим, річне зростання досягло би близько 3%», – написав прокоментував економіст Інституту міжнародних фінансів, що базується у Вашингтоні, Бенджамін Хільгенсток.

На думку аналітика лондонської брокерської контори BlueBay Asset Management Тімоті Еша, Україна при правильній політиці може зростати польськими темпами. Він підкреслив, що протягом 20 років після 1994 року зростання ВВП Польщі в середньому становило 4,3%.

«Через низьку базу немає причин, через які Україна не може досягти аналогічних темпів зростання при правильній структурі політики», – зазначив Еш.

Директор з інвестицій в лондонській компанії Aberdeen Asset Management PLC Віктор Сабо сказав в коментарі Bloomberg, що інформація Держстату обнадіює. Він шкодує, що компанія зарано продала ВВП-варранти України, випущені під час реструктуризації українського держборгу в 2015 році.

Аналітик Morgan Stanley Аліна Слюсарчук після появи інформації Держстату про прискорення зростання ВВП поліпшила прогноз на цей рік з 2,4% до 3,7%.

Як повідомлялося, Україні до снаги повторити прецедент тривалого економічного зростання продемонстрований у минулому Польщею.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 19:20 :53