Білорус намагався потрапити до ЄC за паспортом громадянина України

Громадянина Білорусі 1967 року народження не пропустили вчора, 16 серпня, прикордонники в авіаційному пункті пропуску «Бориспіль».

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

«Затримання відбулося під час оформлення пасажирів, які відлітали рейсом до Угорщини. Під час перевірки документів прикордонники встановили, що чоловік надав на паспортний контроль частково підроблений паспорт громадянина України. За результатами поглибленого вивчення паспортного документа з’ясувалося, що документ має часткову підробку, а саме – в ньому замінена сторінка з установчими даними. В результаті подальшої перевірки виявилось, що особа в’їхала на територію України за дійсним паспортом громадянина Білорусі», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що на правопорушника склали адмінматеріали за ст. 204-1 КУпАП. Затриманого громадянина Білорусі передали співробітникам Національної поліції для прийняття подальшого правового рішення.

Нагадаємо, 13 серпня прикордонники затримали двох іноземців під час спроби незаконно перетнути кордон з Росією в районі села Гоптівка, Харківської області.

Loading...