Новини » Спорт 17 серпня, 2019, 22:15
Андрій Ярмоленко вперше за десять місяців зіграв за «Вест Гем» в офіційній грі
Український півзахисник «Вест Гему» Андрій Ярмоленко вперше за десять місяців зіграв за «Вест Гем» в матчі чемпіонату Англії / ffu.ua

Сьогодні, 17 серпня, в гостьовому матчі другого туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) український півзахисник «Вест Гему» Андрій Ярмоленко зіграв за свій клуб проти «Брайтона» (1:1).

Як повідомляє офіційний сайт УАФ, український вінгер «Вест Гему» Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 77-й хвилині, замінивши Пабло Форналса. На той момент рахунок в матчі вже був 1:1. На 61-й хвилині Чічаріто вивів «Вест Гем» вперед. Майже одразу Троссар рахунок зрівняв.

Приблизно 15-ти хвилин, що залишалися до фінального свистка, для Ярмоленка виявилося замало, аби відзначитися результативними діями. У підсумку матч завершився внічию 1:1.

Відзначимо, що Ярмоленко вийшов на поле в чемпіонаті АПЛ вперше за 10 місяців після того, як в жовтні минулого року отримав травму ахілла.

«Вест Гем» після двох турів АПЛ набрав лише одне очко. У наступному турі команда Ярмоленка зіграє з «Вотфордом».

2019-09-20 08:57 :57