Новини » Події Читать эту новость на русском

Захист проситиме для Гримчака особисте зобов'язання

Фото: Юрій Гримчак (mtot.gov.ua)

Сторона захисту проситиме про особисте зобов’язання як запобіжний захід для заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака.

Про це повідомила під час спілкування із журналістами, яке транслював телеканал ZIK, адвокат Юрія Гримчака Тетяна Матяш.

"Старший з групи прокурорів вчора казав, що його бачення, - це найбільш жорсткий запобіжний засіб, тобто тримання під вартою з максимальною заставою. А нагадаю, що без застави взагалі не можна виносити запобіжний захід, особливо у справі, де немає насильницьких дій... Ми будемо наполягати на тому, щоб обрали найменший запобіжний захід, тобто особисте зобов'язання. Це в кращому випадку. Хоча наскільки я бачила матеріали, то затримання Гримчака взагалі було безпідставним", - зазначила вона. 

При цьому адвокат додала, що є люди, які хочуть взяти Гримчака на поруки.

"Є люди, які би бажали це зробити, але якщо суд буде в Чернігові, то це не так просто зробити, бо люди мають свої плани і вони, можливо, не зможуть бути особисто присутні. А для того, щоб клопотати про поруку необхідна особиста присутність", - сказала Матяш.

При цьому імене поручителів названі не були.

Нагадаємо, 14 серпня співробітники прокуратури спільно з працівниками СБУ та НАБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його довірену особу. Їх обвинувачують у заволодінні коштами в особливо великих розмірах шляхом обману.

Раніше адвокат Гримчака Тетяна Матяш повідомила, що запобіжний захід заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб обиратимуть 16 серпня у Чернігові. 

Loading...