У Зеленського уточнили план заходів під час візиту в Україну Нетаньягу

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньягу

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу підпишуть українсько-ізраїльські документи та візьмуть участь у жалобних заходах з ушанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру.

Про це йдеться у заходах за участю Президента України та Прем’єр-міністра Держави Ізраїль, які оприлюднила пресслужба Президента.

Зазначається, що під час візиту прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу в Україну 19 серпня, о 10:30 пройде офіційна церемонія зустрічі, о 12.45 відбудеться підписання українсько-ізраїльських документів, а о 13:00 Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу зроблять заяву для преси.

На 15:20 запланована участь Володимира Зеленського та Біньяміна Нетаньягу у жалобних заходах з ушанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру.

Нагадаємо, раніше повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор заявив, що зустріч президентів України та США Володимира Зеленського та Дональда Трампа відбудеться восени. 

 

 

Loading...