live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США почали працювати роботи для доставки

У Південній Каліфорнії перший робот вже офіційно став до роботи.

Про це повідомляє trucksale.ru.

Компанія Amazon повідомила, що після успішного тестування робота Scout, призначеного для доставки на останній милі, він офіційно приступив до роботи в Південній Каліфорнії. Автономний робот Scout буде здійснювати доставку товарів клієнтам Amazon Prime в світлий час доби з міських розподільчих центрів.

Спочатку розгортання нового виду доставки з понеділка по п’ятницю почнеться з невеликої кількості пристроїв Scout в районі Ірвін, роботи будуть самостійно слідувати по маршруту доставки і спочатку будуть супроводжуватися послом-скаутом Amazon (Amazon Scout Ambassador).

За словами представників Amazon, в клієнтському сервісі нічого не зміниться, оскільки клієнти, як і раніше, будуть мати ті ж варіанти доставки та зможуть робити замовлення, як зазвичай.

Шестиколісний робот для доставки Amazon Scout оснащений повністю електричною роботизованою системою. Він здатний орієнтуватися в житлових кварталах і адаптований до різкої та сирої погоди, що було доведено в ході польових випробувань на тихоокеанському північному заході США, у штаті Вашингтон.

 

Loading...