У Росії на пам’ятнику загиблим у Великій Вітчизняній війні зобразили солдатів НАТО

Фото: Валерій Ветелкін

У селищі Діпкун Тиндінського району Росії на оновленому пам’ятнику воїнам, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, зобразили солдатів у формі НАТО.

Про це розповів депутат Тиндінского районної Ради народних депутатів Валерій Ветелкін, передає Риа-Новости.

Пам’ятник стоїть в центрі селища, за словами депутата, йому близько 20 років. В цьому році пам’ятник відремонтували, і тепер на ньому зображені силуети солдатів з американськими автоматичними гвинтівками M16.

«Народ, який проживає в селищі Діпкун, обурюється з цього приводу», – розповів Ветелкін, додавши, що, за його даними, адміністрація Тиндінского району не має до цього ніякого відношення.

Депутат направив запит до державної інспекції з охорони об’єктів культурної спадщини Амурської області і отримав відповідь, що пам’ятник не числиться в реєстрі культурної спадщини.

«Ми хочемо дізнатися, хто виробляв роботи на пам’ятнику, домогтися змін», – заявив Ветелкін.

Виконуюча обов’язки голови адміністрації селища Діпкун Ірина Сокольникова запевнила, що панно із зображенням солдатів НАТО замінять.

«Взагалі там темні силуети, там немає нічого, їх не видно. Потім хтось побачив, що на автоматі мушка прицільна не така. З 23 червня обговорено з фірмою, яка це все робила, що буде заміна. Зараз ця фірма у нас ремонтує дитячий сад, потім почнуть заміну панно», – розповіла вона.

 

Loading...