ЦВК розпустила комісію округу №210 у Чернігівській області

ЦВК

Центральна виборча комісія розпустила окружну виборчу комісію на окрузі №210 у Чернігівський області.

Про це повідомляє пресслужба відомства у Facebook.

«Комісія на своєму засіданні 15 серпня 2019 року прийняла рішення про зобов’язання зазначеної ОВК розглянути питання про внесення змін до встановлених підсумків голосування виборців в цьому ОВО в порядку, передбаченому виборчим законодавством та з урахуванням рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 14 серпня 2019 року, яке набрало законної сили. Окрім того, ОВК ОВО № 210 мала скласти відповідний протокол про підсумки голосування в цьому окрузі з поміткою "Уточнений" та транспортувати його до ЦВК не пізніше 12:00 16 серпня 2019 року. Однак це рішення Комісії вказаною ОВК виконано не було. Відтак, ЦВК встановила грубе порушення зазначеною окружною виборчою комісією Конституції та законів України, що полягає у бездіяльності щодо виконання нею визначеного Законом України "Про вибори народних депутатів України" та рішенням Комісії від 15 серпня 2019 року обов’язку встановити підсумки голосування в ОВО № 210 з урахуванням відповідного судового рішення, та достроково припинила повноваження всього її складу», - йдеться у повідомленні.

Також Комісія ухвалила рішення звернутись до Нацполіції України для забезпечення збереження виборчої документації зазначеної ОВК до сформування її нового складу та реагування згідно з законом.

Нагадаємо, Чернігівський окружний адміністративний суд зобов’язав окружну виборчу комісію 210 округу в Чернігівській області визнати недійсними результати голосування на позачергових виборах у Раду на одній з дільниць.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...