Новини » Світ 16 серпня, 2019, 17:33
Щоб зацікавити дітей наукою, у США вдаються до нестандартних методів

У США в музеї природної історії у Вашингтоні проводять акції «Ніч в музеї». Музеї Смітсонівського інституту влаштовують такі ночівлі щоліта, по п’ятницях. Переночувати можна у Національній галереї, Музеї космонавтики і Музеї американської історії, але найулюбленіший, звичайно, Музей природної історії.

Навіть дорослі хочуть хоч на одну ніч перетворитися в персонажа актора Бена Стілера з фільму «Ніч в музеї» і спробувати заснути поруч з динозаврами, велетенськими китами, акулами або слонами, – повідомляє Голос Америки.

Співробітниця музею розповідає про правила поведінки і про тригодинне пригодницьке випробування. Ніяких «дотримуйтеся тиші» і «руками не чіпати». Чіпати експонати тут не тільки можна, а й треба. І вести себе шумно і весело – теж. Діти беруть ліхтарики, теки з картою змагань і відправляються їх проходити. За три години їм треба обійти майже всі зали музею, а по дорозі не тільки пройти випробування, але і знайти на підлозі «втрачені» букви, щоб в самому кінці скласти з них «секретне» речення.

Зазвичай, на ночівлі приходить близько сотні дітей, тому всіх ділять на групи – і у кожної групи свій маршрут, щоб не йти натовпом один за одним.

Нагадаємо, в Україні у художньому музеї в Луцькому замку відбулася щорічна культурно-мистецька акція «Ніч музеїв».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-26 11:02 :55