Новини » Події Читать эту новость на русском

СБУ зацікавилася діяльністю канадської кінокомпанії IMAX в окупованому Криму

Кінотеатр «Сатурн IMAX» в Ялті

Служба безпеки України врахувала в оперативній діяльності матеріали журналістського розслідування видання Крим.Реаліі про роботу в окупованому Криму канадської кінокорпорації IMAX та інших західних представництв кіноіндустрії.

Про це повідомили в СБУ у відповідь на запит Крим.Реалії.

Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська також зазначила, що «після перевірки інформації, в разі наявності підстав, СБУ зробить дії правового реагування».

Крім того, прес-служба Міністерства закордонних справ Канади повідомила видання, що вони також знайомі з ситуацією і повідомлять про свою позицію найближчим часом.

Сьогодні ялтинський кінотеатру «Сатурн IMAX» пропонує до перегляду два фільми у форматі IMAX, які потрапили в кінотеатр до публікації журналістського розслідування, а також однієї застарілої стрічки – «Месники: фінал», прем’єра якої завершилася в середині травня.

Посольство Канади в Україні раніше повідомило, що можлива діяльність компанії IMAX в Ялті (кінотеатр «Сатурн IMAX») буде перевірена Королівською канадською кінною поліцією і Канадською митною службою.

Також напередодні стало відомо, що з кримського прокату зняли український мультфільм через порушення авторських прав і прав ліцензування Україною кінопрокату в Криму.

У Ялті продовжує роботу кінотеатр «Сатурн-IMAX», де показують іноземні фільми в форматі ІMAX, незважаючи на режим санкцій. У цьому та інших кінотеатрах півострова демонструють західні новинки в російській дубляжі.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...