Новини » Події 16 серпня, 2019, 21:05
Розгляд справи Катерини Гандзюк перенесли до Одеси

Розгляд справи загиблої херсонської активістки Катерини Гандзюк перенесли до Одеси. Однак підготовче засідання, призначене на 16 серпня, не відбулося.

Про це повідомляє Думська.

Справа, яку розглядатиме Приморський суд Одеси, стосується фігуранта Ігоря Павловського, якого звинувачують у приховуванні тяжкого злочину. Родичі загиблої подали клопотання про визнання їх потерпілими у цій справі. Однак ні прокурор, ні підозрюваний в суд не з’явилися. Наступне засідання призначене на 22 серпня.

«Тактика Павловського і адвоката така, що необхідно всіляко впливати на те, щоб судові засідання не проводилися доти, поки всім це не набридне, і сюди перестануть ходити активісти, журналісти, потерпілі. Це вже відома тактика і, очевидно, її знову обрали», – зазначив батько Катерини Віктор Гандзюк.

«Наша позиція поки що в тому, щоб суд визнав нас потерпілими і надав нам матеріали у справі, надав нам угоду про визнання провини і тоді ми погодимося або не погодимося», – зазначила адвокат потерпілих Ольга Воротільнік.

Нагадаємо, відома своєю проукраїнською позицією активістка Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року. 1 серпня минулого року на неї було скоєно напад – Катерину облили концентрованою сірчаною кислотою. Вона отримала опіки понад 30% тіла і перенесла 14 операцій.

Поліція затримала п’ятьох підозрюваних у нападі на Катерину Гандзюк. Це В’ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов, Володимир Васяновіч, Сергій Торбін і Микита Грабчук. Два останніх перебувають під вартою, інші – під цілодобовим домашнім арештом.

Ігоря Павловського слідство вважає співучасником злочину. За однією з версій, він є посередником між замовниками та виконавцями замаху.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 10:43 :39