Новини » Події Читать эту новость на русском

Прокурори просять відправити Гримчака під варту із заставою 12,5 млн грн

Юрій Гримчак. Фото censor.net.ua

Прокурори просять відправити заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака під варту із можливістю застави у розмірі 12,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє Громадське.

Запобіжний захід Гримчаку обиратиме Деснянський районний суд Чернігова. Засідання почнеться не раніше 17 години, оскільки має пройти 3 години після вручення клопотання для ознайомлення.

Нагадаємо, 14 серпня в будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрія Гримчака пройшли обшуки. Самого Гримчака і його «помічника» затримали за підозрою у вимаганні 1,1 млн доларів хабаря. Чоловіки попалися «на гарячому» під час одержання частини коштів у розмірі 480 тисяч доларів.

15 серпня Гримчаку та його «помічнику» оголошено про підозру.

Якщо Юрія Гримчака засудять за шахрайство або хабарництво, то він отримає від 6 до 9 років позбавлення волі.Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив правозахисник Едуард Багіров.

Юрій Гримчак – український політик, народний депутат України, перший заступник голови партії «Народна самооборона», міністр з питань надзвичайних ситуацій Опозиційного уряду, заступник міністра з тимчасово окупованих територій.

Loading...