Кличко написав Зеленському і Гройсману: просить не блокувати кошти для місцевих громад

Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко, як голова Асоціації міст України, звернувся до президента та до прем’єр-міністра не позбавляти міста коштів, передбачених у держбюджеті на програми соціально-економічного розвитку громад.

Повідомлення про це розміщене на сайті Кличка.

За його словами, Асоціація міст України переконливо просить Зеленського та Гройсмана втрутитися у ситуацію щодо блокування Офісом Президента України спрямування з держбюджету місцевим бюджетам коштів, які визначені розпорядженням Кабмну.

Ці кошти, а це 10 млрд грн, вказує Кличко передбачені у держбюджеті на 2019 рік, і громади очікують на їх отримання. 

Зволікання із спрямуванням фінансування на місця вкрай негативно позначиться на реалізації проектів у громадах. І через такі затримки територіальні громади можуть не встигнути освоїти кошти до кінця поточного бюджетного року», – підкреслив він.

У коментарі журналістам Кличко підкреслив, що не може Офіс Президента позбавляти міста коштів, передбачених Держбюджетом. Особливо перед початком нового навчального року. Коли на місцях розраховували на фінансування, аби закінчити ремонти в школах та дитячих садочках.

«Про яку децентралізацію і самоврядування можна говорити? Якщо міста роблять безправними – спочатку забираючи кошти в Державний бюджет, обіцяючи профінансувати програми соціально-економічного розвитку, а потім роблять все, аби ці гроші не спрямовувати на місця? Причому вирішують це в Офісі Президента!», – наголосив Кличко.

Раніше повідомлялося, що міський голова Києва Віталій Кличко дав свідчення у НАБУ по справі щодо ймовірної пропозиції хабаря главі Офісу президента Андрію Богдану. 

 

Loading...