live

Затримання Гримчака виглядає дуже дивно, - Сазонов

Кирило Сазонов, політолог

Справа зі затриманням Юрія Гримчака виглядає дуже дивно. Там таке накопичення безглуздостей, що вона розвалиться і обернеться черговою ганьбою для деяких правоохоронців.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політолог Кирило Сазонов.

Пан Сазанов розповів про те, що знав Юрія Гримчака 15 років і йому важко повірити в те, що він попаде в таку ситуацію і візьме гроші за якесь незрозуміле посередництво.

«Я його знаю з 2004 року, як активного учасника Помаранчевої революції, зокрема і в Донецьку. Я пам'ятаю, як він друкував листівки проти Януковича, доставляв їх із сусідньої області в Донецьк і Макіївку. Насправді сама справа виглядає якось дуже дивно. Там таке накопичення безглуздостей, що я думаю, вона розвалиться, при чому обернеться черговою ганьбою для деяких наших правоохоронців», – зазначив Сазанов.

Зокрема, за його словами, дуже дивно виглядає те, що його зловили на корупції, а інкримінують шахрайство. Пан Сазанов зауважив, що правоохоронці з самого початку на цьому наполягали, хоча зазвичай все навпаки і через це зазвичай українським корупціонерам вдається уникнути відповідальності.

«На мою думку, це якась мильна бульбашка, яка трісне в найближчі дні. Може хтось хотів показати новому президенту, що він дуже добре працює і ловить велику рибу», – припустив політолог.

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та його помічник затримані в справі про вимагання 1,1 мільйона доларів хабара за нібито сприяння в ухваленні рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

Їм інкримінують злочин, передбачений статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Loading...