live

Засідання підготовчої депутатської групи розпочалося з перерви

112

Партії «Європейська солідарність» та «Батьківщина» на початку засідання підготовчої групи запропонували піти на 15-хвилинну перерву для того, щоб запросити на засідання ветеранів.

Пропозиція прозвучала під час третього засідання підготовчої групи з числа новообраних народних депутатів, яке транслював телеканал ZIK.

Згідно з нею, депутати пішли на перерву на для того, щоб обговорити з ветеранами їхню участь у обговоренні діяльності профільного комітету з питань ветеранів.

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков погодився оголосити перерву на 15 хв і поспілкуватися із представниками ветеранських організацій.

"Є пропозиція, і ми вийдемо зараз до ветеранів, поспілкуємося із ними, але перед тим я б хотів все ж таки сказати… Ви розумієте, ми можемо створювати багато комітетів, ми можемо створювати багато міністерств, інших установ органів центральної влади. Але, на жаль, створення цих установ або комітетів іноді не допомагає ні ветеранам, ні тимчасово окупованим територіям. Коли ми бачимо, що створюємо міністерство, а після цього його очільники потрапляють на хабарах до правоохоронних органів, то іноді мені здається, що може не варто створювати такі міністерства, щоб там працювали такі люди. А зараз пропоную піти та поспілкуватися із ветеранами", - зазначив Разумков.

Нагадаємо, о 17:00 розпочалось третє засідання підготовчої групи, на якому мають обговорити питання профільних комітетів: їхню кількість, назви та склад.Loading...
Loading...
Loading...