За «законом Савченко» виходить на волю корегувальник вогню по Маріуполю, – Аброськін

Засуджений на 9 років покидьок Кірсанов, корегувальник вогню по мікрорайону Східний у Маріуполі, сьогодні виходить на свободу.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

За словами Аброськіна, закон є закон й всі ми його повинні виконувати.

Житель Маріуполя Валерій Кірсанов, який відбував покарання згідно вироку суду від 18 червня 2019 року, згідно «закону Савченко», сьогодні виходить на свободу.

«І кричати вже запізно, кричати потрібно було, коли цей ганебний закон за наявною інформацією лобіювала група «злодіїв в законі» та лідерів злочинних організацій, а сьогодні винний в вбивстві 30 мирних мешканців Маріуполя та пораненні 117 наших громадян виходить на волю», – пише він.

Аброськін наголошує, ми усі разом несемо відповідальність за цей закон, бо тоді, коли правоохоронці виступили проти цього, нікому це було не потрібно, просто зробили вид, що не почули.

Раніше перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін повідомив, що поліція затримала чоловіка, підозрюваного у вбивстві неповнолітньої Діани Хріненко, яка зникла 24 серпня 2018 року.

 

Loading...