Новини » Суспільство 15 серпня, 2019, 13:40
В українських містах з’являться фонтанчики з питною водою
<nbsp;>

Заступник Міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе заявив, що скоро в українських містах почнуть з’являтися фонтанчики із питною водою.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Питні фонтанчики – дуже розповсюджена практика у багатьох країнах Європи. В спеку вона дійсно рятує – як і місцевих жителів, так і численних туристів. Думаю, у нас в Україні за умови, що вода буде очищена та якісна, це було б також дуже актуально робити. В парках, на площах та інших громадських місцях з великим скупченням людей. Ми зараз оновлюємо Державні будівельні норми і плануємо вивчити детальніше існуючий досвід для можливого внесення змін в державні будівельні норми”, - зазначив він.

До цього політик влаштував голосування у своїй соцмережі, де запитав, чи потрібні українцям питні фонтанчики. Понад 9 тис. людей проголосували за реалізацію такої ініціативи

«Тому запит і попит є, будемо працювати!», - резюмував він.

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо благоустрою територій, зокрема, парків. Наразі розглядають пропозицію – влаштовувати в парках спеціальні кнопки виклику екстреної допомоги у разі можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 06:02 :05