Новини » Економіка 15 серпня, 2019, 16:40
В Україні заборонили серію препарату проти гепатиту
<nbsp;>

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила серію препарату «Цінарікс Форте» для лікування хронічного гепатиту і цирозу печінки.

Рішення про заборону серії оприлюднено сьогодні, 14 серпня. 

«Таблетки «Цінарікс Форте» – вкриті оболонкою по 600 мг №30 50х2 у блістерах, серії 221, виробництва Фармацеутіше фабрік монтавіт ГМБХ, Австрія», – йдеться у повідомленні. 

Як вказується у рішеннні, ця серія заборонена через невідповідність вимогам якості – зокрема йдеться про стандарт «Родпадання».

Суб’єктам господарської дільності, які займаються реалізацією цього препарату при виявлені цієї серії, наказано її повернути постачальнику або знищити.

«Цинарікс Форте» застосовують при лікуванні хронічного гепатиту, цирозу печінки, хронічного некалькульозний холециститу, дискінезії жовчних шляхів за гіпокінетичним типом, хронічного нефриту, хронічної ниркової недостатності.

Як раніше повідомлялося, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка дає старт масштабній боротьбі з підробленими ліками. З 1 вересня 2019 року на упаковках препаратів почне з’являтися спеціальне маркування, за яким можна буде перевірити оригінальність препарату.

Наприкінці року пацієнти зможуть перевіряти ліки за допомогою мобільного додатка. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 15:21 :39