Новини » Економіка 15 серпня, 2019, 16:30
В Україні з ринку усунуть техніку, яка неефективно споживає енергію

На засіданні Кабінету Міністрів було схвалено 10 технічних регламентів екологічного дизайну енергоспоживчих продуктів, які розробило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

Згідно з повідомленням, це дозволить в першу чергу усунути з ринку товари, які неефективно споживають електроенергію. Українці зможуть купувати та користуватися енергоефективним обладнанням та економити на комунальних послугах.

Як зазначається, технічні регламенти стосуються таких обладнань, як пральні машини, кондиціонери, посудомийні машини, телевізори, комп’ютери та комп’ютерні сервери, офісне обладнання, духові шафи, варильні поверхні, кухонні витяжки, лампи неспрямованого випромінювання, водонагрівачі та баки-акумулятори, люмінесцентні та газорозрядні лампи.

«Впроваджуючи систему екологічного дизайну, ми виконуємо міжнародні зобов’язання та імплементуємо 125-ту Директиву ЄС», - зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Нагадаємо, раніше на засіданні Кабінету Міністрів було схвалено національну ціль України з енергоефективності на період до 2020 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 05:54 :30