Новини » Політика 15 серпня, 2019, 15:31
У «Слузі народу» проти комітетів «у справах ще когось» – хочуть агенцію з пільг для ветеранів

Партія «Слуга народу» проти «комітетів у справах пенсіонерів, у справах інвалідів, у справах ще когось». Натомість готова ухвалити закон про ветеранів та «створити агенцію, яка буде координувати надання пільг».

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук нардеп від «Слуги народу» Галина Третьякова.

За її словами, «Слуга нарооду» буде лобіювати права ветеранів. Проте для цього цього не потрібно плодити бюрократію у вигляді комітетів чи цілих міністерств.

«Ми хочемо спрямувати державні кошти на підтримку тих, хто захищав Україну, а не працевлаштовувати на державних посадах людей, які – як це часто буває – не мають жодного відношення ані до АТО (ООС), а ні до фронту», – пише вона.

Третьякова зазначає, що стратегія полягає у тому, щоб ухвалити закон про ветеранів, який чітко регламентуватиме пільги і категорії всіх ветеранів – крім ветеранів праці.

Крім того – створити агенцію, яка буде координувати надання пільг, у тому числі і ветеранам. До цієї агенції вже доцільно брати фахівців з числа ветеранів.

«В нас не буде комітетів у справах пенсіонерів, у справах інвалідів, у справах ще когось. Проте ніхто не буде забутий чи обділений», – наголошує вона.

Нагадаємо, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков за підсумками другого засідання Підготовчої групи і робочих підгруп у Верховній Раді України пояснив, чому саме комітету з питань правової політики та правосуддя хочуть передати питання Донбасу. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 05:29 :30