Новини » Суспільство 15 серпня, 2019, 12:32
У РФ заявили, що прийняли понад 60 тисяч заяв на громадянство від мешканців ОРДЛО
ZIK
ZIK

МВС Росії прийняло від громадян України, які проживають на території, підконтрольній бойовикам «ДНР і ЛНР», понад 60 тисяч заяв на отримання російського громадянства.

Про це журналістам повідомила керівник Головного управління з питань міграції МВС РФ Валентина Казакова, пише ТАСС.

«На сьогоднішній день від жителів ДНР і ЛНР подано понад 60 тисяч заяв, отримали громадянство понад 25 тисяч осіб», — заявила вона, зазначивши, що «кількість бажаючих зростає».

Як зазначає ТАСС, президент Росії Володимир Путін 24 квітня підписав указ «Про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства РФ у спрощеному порядку». Документ спрощує порядок отримання російських паспортів жителями «ДНР і ЛНР».

Нагадаємо, 20 червня глави держав і урядів ЄС висловили «надзвичайне занепокоєння» з приводу квітневого указу президента Росії Володимира Путіна про спрощення видачі паспортів мешканцям ОРДЛО.

На саміті ЄС наголосили, що такий крок «суперечить духу та цілям» мінських домовленостей. Тоді ж Європейська Рада заявила про готовність розглянути подальші заходи, включно з невизнанням таких російських паспортів, а джерело DW в ЄС повідомило про початок роботи над відповідною процедурою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 02:06 :41