live

У посольстві США сказали, коли відбудеться зустріч Зеленського і Трампа

ZIK

Повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор заявив, що зустріч президентів України та США Володимира Зеленського та Дональда Трампа відбудеться восени.

Про це він сказав в інтерв'ю «Європейській правді»

За його словами, коротка зустріч лідерів може відбутися у Варшаві чи Нью-Йорку, а повноцінна зустріч глав держав може бути через місяць-два.

«У Варшаві чи то у Нью-Йорку буде коротка зустріч. Це буде можливість для президентів сказати «Hello!» один одному, особисто обмінятися привітаннями. Можливо – поділитися однією-двома ідеями. А справжня, повноцінна зустріч відбудеться після того. Я сподіваюся, що вона буде за місяць чи два у Вашингтоні. От саме тут буде реальне, змістовне спілкування президентів», –підкреслив Тейлор.

Він зазначив, що призначення Андрія Богдана не є перепоною для зустрічі Трампа та Зеленського.

«Жодних перепон, крім питання графіку. Обидва президенти… зайняті люди… А Україна обрала собі Президента… Він має повне право добирати свою команду, обирати тих, хто йому радитиме, і будь-які рішення у цій царині – то не наша справа. Тож можу сказати: ні, я не знаю про такі чутки»,– акцентував дипломат.

Окрім цього, Вільям Тейлор зазначив, що очікує, що після цієї серії зустрічей президентів відносини США та України стануть міцнішими. 

Нагадаємо, в МЗС України заявили, що візит Президента України Володимира Зеленського до столиці США Вашингтона майже погоджений.

Loading...