Новини » Політика 15 серпня, 2019, 12:18
У будівництві нових будинків для переселенців на Луганщині повинні бути «чисті руки», - експерт

Будівництво на Луганщині будинків для переселенців і учасників АТО – це гарна ініціатива, але її мають реалізовувати «чистими руками». Але якщо її реалізовуватимуть, як зі затриманням на хабарі Гримчака, то вона буде зведена нанівець.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив військовий експерт Олег Старіков.

Пан Старіков прокоментував ініціативи стосовно відновлення інфраструктури на Донбасі, зокрема стосовно будівництва на Луганщині будинків для переселенців і учасників АТО. Зокрема, він вважає, що це хороша іде і її варто було планувати ще 4-5 років тому, коли почалася війна. Але вона може бути успішною тільки, якщо не буде втягнена в корупційні схеми, відзначив експерт.

«За логікою, з нею все добре, але якщо вона буде реалізована «чистими руками». Якщо з цією ідеєю будуть відбуватися такі перипетії, як вчорашнє затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПО, який був, можливо, основним через кого проходили гроші в міністерстві, то ця ініціатива буде зведена нанівець», – переконаний військовий експерт.

Тому, за його словами, щоб це реалізувати, має бути прозорість і демократичний цивільний та громадський контроль.

«З урахуванням того, що ми парламентсько-президентська республіка і в кожного міністра чи його заступника є партійна квота, потрібно встановити, від якої партії була призначена ця особа. І виборець зробить висновки на наступних виборах. Крім цього, правоохоронні органи повинні працювати, щоб не допускати людей із заплямованими руками», – Олег Старіков.

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та його помічник затримані в справі про вимагання 1,1 мільйона доларів хабара за нібито сприяння в ухваленні рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

Їм інкримінують злочин, передбачений статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 11:58 :40