Тренер ФК «Маріуполь» Олександр Бабич: Грати на штучній траві для нас не проблема

Головний тренер ФК «Маріуполь» Олександр Бабич та гравець команди Валерій Федорчук на передматчевій прес-конференції / ua-football.com

Головний тренер ФК «Маріуполь» Олександр Бабич на передматчевій прес-конференції розповів про сьогоднішній матч третього кваліфайраунду Ліги Європи УЄФА з голландським футбольним лубом АЗ-67.

«Звичайно, це дуже погана ситуація (обвалення частини даху на домашньому стадіоні АЗ-67, – прим.), Але на щастя, обійшлося без жертв. Що ж, будемо грати в Гаазі. Ми поважаємо рішення про перенесення матчу і не виставляли ніяких вимог, відразу ж погодившись. Це, в першу чергу, складна ситуація для АЗ-67.

Штучний газон? В Україні ми звикли грати на справжній траві. У минулому сезоні ми одного разу грали на штучній траві, і матч закінчився з рахунком 1:1. Будемо не проти, якщо з таким же рахунком закінчиться і теперішній поєдинок. Принаймні, буде намагатися зробити це.

Фомін не прилетів з нами через травму, яку він отримав в матчі УПЛ з «Олександрією». Звичайно, його відсутність позначиться, в першу чергу, на тактичному малюнку нашої гри, але в нас є час щось придумати», – цитує Олександра Бабича офіційний сайт АЗ-67.

 

Loading...