Новини » Політика 15 серпня, 2019, 7:46
Таран розповів, куди підуть гроші, які конфіскували у двох партій
<nbsp;>

Конфісковані у «Радикальної партії Олега Ляшка» та «Громадянської позиції» внески підуть у спецфонд держбюджету. Потім Кабінет Міністрів буде вирішувати, куди далі ці гроші перерозподіляти.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив голова Центру «Ейдос», політолог, кандидат наук з державного управління Віктор Таран.

За його словами, закон про запобігання політичній корупції, який розробляли у 2015 році, передбачає, що внески, які були складені політичним партіям з порушенням законодавства, повинні бути конфісковані. Зокрема це стосується анонімних внесків або перевищення суми внесків від однієї особи.

«Я не знаю, в чому було порушення цих внесків, але якщо є рішення суду, то партії порушили закон. Це абсолютно нормальна практика, яка показує, що в цьому аспекті НАЗК ефективно працює», – вважає пан Таран.

Він також пригадав, що у минулому році НАЗК подало до суду позовів на 300 тисяч гривень, зокрема проти Самопомочі на 100 тисяч.

У пана Тарана поцікавилися, куди підуть конфісковані цьогоріч 450 тисяч гривень. У відповідь він сказав, що вони підуть у спецфонд держбюджету.

«Потім Кабінет Міністрів буде вирішувати, куди далі ці гроші перерозприділяти зі спецфонду. В нас є дуже багато питань, які потрібно нагально вирішувати, тож думаю, що уряд знайде, куди їх розприділити», – констатував Віктор Таран.

Нагадаємо, що до держбюджету конфіскують 448 тисяч гривень внесків на підтримку «Радикальної партії Олега Ляшка» та «Громадянської позиції».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 11:23 :02