Суд не став скасовувати граничні тарифи на тепло

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовився зупинити дію постанови Кабінету міністрів України про встановлення граничних тарифів на теплопостачання.

ПРо це повідомляє пресслужба суду.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява від КП «Уманьтеплокомуненерго» про забезпечення позову щодо зупинення дії постанови Уряду якою були встановлені для населення граничні тарифи на опалення і постачання гарячої води.

На думку суду, позивачем не доведені обставини, які б вказували на очевидну небезпеку заподіянню шкоди його правам та інтересам, і які б унеможливили їх захист без вжиття відповідних заходів до ухвалення рішення у справі.

Вказується, що посилання заявника на порушення норм законодавства при прийнятті постанови КМУ «Деякі питання захисту прав споживачів комунальних послуг», як на підставу необхідності вжиття заходів забезпечення позову, свідчать про незгоду позивача з прийнятою Урядом відповідною постановою та є обґрунтуванням майбутніх позовних вимог, яким суд буде надавати правову оцінку під час розгляду справи.

Проте дана позиція позивача не може бути підставою для вжиття заходів забезпечення позову шляхом зупинення дії рішення Кабміну.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 26 червня на своєму засіданні встановив граничний тариф на гарячу воду для населення. 

Зокрема, встановлено 83.66 грн за 1м³ – за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води і 75.74 грн за 1м³ – за відсутності рушникосушильників.

Loading...