live

Що буде із питаннями, які перебували у віданні Комітету у справах ветеранів, – пояснив Разумков

ZIK

Ті питання, які перебували у віданні парламентського комітету у справах ветеранів, не будуть скорочені, а навпаки, їх розширять.

Про це під час брифінгу за підсумками третього засідання Підготовчої групи у Верховній Раді України, який транслював телеканал ZIK, повідомив голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо комітету у справах ветеранів та якою є його позиція з цього питання, Дмитро Разумков наголосив, що ті питання, які перебували у віданні «ветеранського» комітету, не будуть звужені.

«Ми, навпаки, їх розширюємо, бо ми створюємо комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Тобто, фактично, таким чином, ми доповнюємо ті можливості, які сьогодні є у цього комітету. Тому я вважаю, що це некоректно – говорити про те, що ці питання випадають із поля зору Верховної Ради України. І питання не у кількості комітетів, не у кількості посад, які потім ми будемо розподіляти у рамках нашої підготовчої робочої групи, а в ефективності роботи цих комітетів», – казав Дмитро Разумков.

Він розповів про зустріч із представниками різних ветеранських організацій. З його слів, представники цих організацій пропонували залишити окремих комітет, водночас, вони визнали, що ефективність роботи комітету у ВРУ попереднього скликання була не найкращою.

Як повідомляли, 15 серпня партії «Європейська солідарність» та «Батьківщина» на початку засідання підготовчої групи запропонували піти на 15-хвилинну перерву для того, щоб запросити на засідання ветеранів.

Нагадаємо, цього дня група з підготовки першої сесії Верховної Ради 9-го скликання визначила 23 парламентські комітети.

На засіданні підготовчої депутатської групи також було ухвалено пропозицію звернутися до Центральної виборчої комісії вручити новообраним народним депутатам посвідчення під час урочистого засідання Ради.

Loading...