СБУ блокувала незаконне ввезення ювелірних виробів з анексованого Криму

Співробітники СБУ під процесуальним керівництвом Генпрокуратури блокували незаконне ввезення ювелірних виробів з території тимчасово анексованого Російською Федерацією Криму.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Зокрема, оперативники встановили, що група ділків з півострова організувала виготовлення ювелірних виробів. Потім зловмисники через КПВВ «Чонгар» переправляли продукцію на територію підконтрольну українській владі.

Ювелірні вироби реалізовували під виглядом товарів виготовлених у «материковій» Україні в торгово-розважальних центрах по всій території країни без сплати податків та обов’язкових відрахувань до держбюджету.

Під час проведення у Києві санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили підпільний склад, на якому були готові до продажу ювелірні вироби, речі та документи.

За попередніми оцінками, упродовж 2015-2019 років зловмисники без сплати обов’язкових відрахувань до держбюджету реалізували ювелірну продукцію на суму понад 50 мільйонів гривень.

Як раніше повідомлялося, співробітники СБУ залучені до операції Об’єднаних сил блокували механізм незаконних пасажирських перевезень з тимчасово окупованих районів Луганщини на підконтрольну українській владі територію та у зворотному напрямку. 

 

 

 

 

Loading...