live

Разумков пояснив, коли і як відбуватиметься затвердження особового складу комітетів

ZIK

У вівторок, 20 серпня, перша підгрупа Підготовчої групи візьметься за опрацювання пропозицій щодо затвердження особового складу парламентських комітетів

Про це під час брифінгу за підсумками третього засідання Підготовчої групи у Верховній Раді України, який транслював телеканал ZIK, повідомив голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, як відбуватиметься затвердження особового складу парламентських комітетів, Дмитро Разумков пояснив, що сьогодні домовилися про те, що з цього питання збирають пропозиції від політичних партій, депутатських груп та депутатів-мажоритарників.

Пропозиції мають бути надані у понеділок, о 12-й годині. А вже у вівторок, о 12-й, перша підгрупа розпочне роботу.

«У рамках роботи першої підгрупи ми будемо опрацьовувати всі пропозиції, які до нас надійдуть, та виходитимемо із ефективності та партійної приналежності, зокрема, у рамках тих чи інших комітетів», – пояснив Дмитро Разумков.

Нагадаємо, 15 серпня група з підготовки першої сесії Верховної Ради 9-го скликання визначила 23 парламентські комітети.

На засіданні підготовчої депутатської групи також було ухвалено пропозицію звернутися до Центральної виборчої комісії вручити новообраним народним депутатам посвідчення під час урочистого засідання Ради.Loading...
Loading...
Loading...