Псевдопатріотів в Україні набралося дуже багато, - Матковський

Роман Матковський, керівник управління СБУ з захисту національної державності 2017-2018 рр.

В українській владі набралось багато псевдопатріотів, які здійснюють свої корупційні схеми. Про це свідчить затримання Юрія Гримчака.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив керівник управління СБУ зі захисту національної державності 2017-2018 рр. Роман Матковський.

Пан Матковський зауважив, що дуже багато політиків з минулої влади, прикриваючись вишиванками, здійснювали свої корупційні схеми.

«Таких псевдопатріотів набралось в українській владі досить багато. Якщо подивитися біографію пана Гримчака, то це показує гнилість політичної еліти, яка накопичилась за Порошенка, особливо, коли слова розходилися з діями. Подивиться по оточенню БПП і НФ, там 60-70% таких патріотів», – зазначив експерт з питань безпеки.

Також, за його словами, він вважає, що у цієї справи є перспективи. Про це можна робити висновок навіть з тих матеріалів, які вже частково оприлюднені.

«Є факт фіксації хабара та його закріплення. Також факт документування. Я сподіваюсь, що вся робота оперативників і слідчих буде відповідно реалізована у суді і пан Гримчак отримає свій заслужений термін. Ті, що найбільше кричать: «не кради», ті і крадуть. Я думаю, що до цієї категорії відноситься і пан Гримчак», – наголосив Матковський.

Окрім цього, він додав, що ця справа демонструє, що монолітність партії Петра Порошенка зовсім не така міцна, як про неї говорять її представник.

«Юрій Віталійович з такою легкістю позбувся свого товариша, з яким вони мали давні політичні стосунки. Тепер нехай Юрій Віталійович приготується, я думаю, що не факт, що він не буде наступним», – прокоментував Матковський.

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та його помічник затримані в справі про вимагання 1,1 мільйона доларів хабаря за нібито сприяння в ухваленні рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

Їм інкримінують злочин, передбачений статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Loading...