Отруєння в Солсбері: У Росії відреагували на інформацію про виявлення четвертого потерпілого

У посольстві Росії в Лондоні заявили, що інформація Скотленд-Ярду про виявлення четвертого постраждалого в інциденті в Солсбері, яким виявився ще один поліцейський, не викликає довіри.

Так росіяни коментували оновлені дані лондонської поліції про розслідування отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, передає Сегодня.

«Перш за все незрозуміло, чому про настільки важливу обставину стало відомо лише через півтора року після того, що сталося. Згадується про якийсь» інший метод «виявлення слідів впливу нервово-паралітичної речовини, який, проте, чомусь був застосований лише зараз. Інформація не викликає жодної довіри», – вважають у російському посольстві.

Нагадаємо, що після майже півтора року з моменту інциденту в Солсбері британці тримають в таємниці дані про стан здоров’я та місцезнаходження російських громадян Сергія і Юлії Скрипалів.

Додамо, що співробітники контртерористичного підрозділу поліції Великобританії виявили нову жертву замаху російських спецслужб на екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки в Солсбері.

Відповідно до опублікованого 15 серпня звіту Скотленд-Ярду, ним став другий поліцейський, який прибув на місце злочину після Скрипалів.

У доповіді не розкривається особистість потерпілого, але заявляється, що сліди нервово-паралітичної речовини «Новачок», яким отруїли жертв, були знайдені в зразку його крові.

Офіцер став четвертим потерпілим від впливу отруйної речовини в Солсбері. Нагадаємо, крім Скрипалів, сліди «Новачка» виявили у сержанта Ніка Бейлі, який також був присутній на місці атаки.

Loading...