Новини » Політика 15 серпня, 2019, 18:53
Нейтан Гілл: У разі продовження тиску на "112 Україна", питання буде винесено на обговорення міжпарламентського комітету асоціації Україна-ЄС Європарламенту
Нейтан Гілл
Нейтан Гілл

Якщо триватиме тиск на телеканал "112 Україна", це питання буде винесено на обговорення міжпарламентського комітету асоціації Україна-ЄС Європарламенту.

Про це заявив євродепутат від Великобританії, член міжпарламентського комітету асоціації Україна-ЄС, член підкомітету з прав людини Європарламенту Нейтан Гілл, передає 112.ua.

"Або як ми спостерігали ситуації з останнім інцидентом. Даний фізичний напад на канал "112 Україна", яке вважається терористичною атакою, але чи був хтось заарештований? Журналісти, які приходять на роботу, чи вони відчувають себе в безпеці? Що вони роблять, щоб працівники преси відчували себе захищеними та цінними членами суспільства?", – додав європарламентар.

Гілл також вважає, що уряд і політики повинні розуміти цінність свободи слова.

"Тому що кожна нація на планеті, у якої є свобода слова, – це багата нація, щаслива нація; нація, в країні якої працює бізнес, і є люди, які хочуть інвестувати в нього. Так що, якщо Україна хоче розвиватися, якщо Україна хоче стати частиною західного світу, то вона повинна вести себе так само, як західний світ. Свобода слова, свобода преси і свобода вибору", – сказав європарламентар.

Раніше Гілл заявляв, що якщо суддів у справі про позбавлення телеканалу "112 Україна" ліцензії викликали в Офіс президента, громадськість має право знати, що саме там обговорювалося. 

Нагадаємо, Міжнародна редакційна рада телеканалу "112 Україна", до складу якої входять депутати Європарламенту Нейтан Гілл (Великобританія), Девід Коберн (Великобританія) та Арне Геріке (Німеччина), вкрай обурена ситуацією, що склалася в Україні, за якої лідера інформаційного мовлення країни, телеканал "112 Україна", може бути позбавлено ліцензій на мовлення через незаконне рішення українського суду, що готується.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 14:47 :09