Нейтан Гілл: Офіс президента має прокоментувати зустріч із суддями у справі телеканалу "112 Україна"

Нейтан Гілл

Якщо суддів у справі щодо позбавлення телеканалу "112 Україна" ліцензії викликали до Офісу президента, громадськість має право знати, що саме там обговорювалося.

Про це в ексклюзивному коментарі "112 Україна" заявив євродепутат від Великобританії, член міжпарламентського комітету асоціації Україна-ЄС, член підкомітету з питань прав людини Європарламенту Нейтан Гілл, передає 112.ua.

"У нас є право знати, що саме відбулося під час зустрічі, про що говорили, чи йшлося про справу телеканалу "112 Україна". Якщо так, чи вважають президенти, судді українську судову владу незалежною? Бо, якщо чесно, ні. І якщо вони відмовляються коментувати зустріч, вважаю, у нас є всі права вимагати нових суддів у справі", - зазначив Гілл.

Зауважимо, напередодні Апеляційний суд переніс справу про позбавлення телеканалу "112 Україна" права мовлення на вересень цього року.

В свою чергу Міжнародна редакційна рада "112 Україна" вже зробила відповідну заяву щодо факту можливого позбавлення каналу ліцензій на мовлення.

Раніше ЗМІ дізналися про контакти суддів, які розглядають справу про ліцензії телеканалу "112 Україна", з Офісом президента України. Як відомо, Офіс президента очолює юрист Андрій Богдан, якого журналісти та експерти називають ставлеником олігарха Ігоря Коломойського. Результатом прямого тиску на суддів з боку Офісу президента України може стати припинення цифрового мовлення телеканалу "112 Україна", за яким настане припинення супутникового мовлення та зникнення каналу з кабельних мереж. Процес позбавлення телеканалу ліцензій на мовлення було запущено попереднім президентом Петром Порошенком.

Раніше офіс телеканалу погрожували пікетувати націонал-радикальні угруповання, а потім будівлю телеканалу обстріляли з гранатомета. Жодної реакції влади на ці злочини не було.

Loading...