«Нафтогаз» не буде продавати газ для Луганської ТЕС за спеціальною пільговою ціною, – Герус

Фото: Андрій Герус (Віталій Носач/РБК-Україна)

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус повідомив, що «Нафтогаз» не буде продавати газ для «ДТЕК Східенерго» (Луганської ТЕС) за спеціальною пільговою ціною. Буде звичайна ринкова ціна. Отже, збитків у розмірі 100-200 млн грн у місяць для державної компаніі, а отже, для держави, не буде.

Про це Андрій Герус написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Кабінет Міністрів ініціює ухвалення рішення про забезпечення суб’єктів генерації Луганщини енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни та прискорення робіт з будівництва альтернативних ліній енергопостачання в регіон. Про це йшлося під час спеціальної урядової наради, яку ініціював Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після обговорення ситуації на урядовому засіданні 14 серпня. Участь у нараді взяли, зокрема, керівництво Міністерства енергетики та вугільної промисловості і представник Президента в Уряді Андрій Герус. Під час наради прийнято рішення про забезпечення суб’єктів генерації енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни. Відповідне рішення буде ухвалено на черговому засіданні Уряду. Одночасно НЕК «Укренерго» доручено прискорити реалізацію проекту будівництва альтернативної лінії енергозабезпечення», – повідомив Андрій Герус.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України на засіданні 14 серпня прийняв розпорядження про зниження ціни на газ для Луганської ТЕС. За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, це дозволить вирішити надзвичайну ситуацію в Луганській області.

Loading...