live

На один з веб-сайтів Європейського центрального банку здійснили хакерську атаку

Один з веб-сайтів Європейського центрального банку (ЄЦБ) піддався хакерській атаці, в результаті якої могла бути вкрадена конфіденційна інформація. ЄЦБ повідомив про злам хакерами зовнішнього сервера сайту Інтегрованого довідника банківської звітності (BIRD).

Таким чином, адреси електронної пошти, дані про імена і посади 481 передплатника сервісу BIRD могли опинитися в розпорядженні зловмисників, – повідомляє Інтерфакс-Україна, посилаючись на заяву ЄЦБ.

У Центробанку, проте, зазначають, що дані про паролі користувачів не були вкрадені.

ЄЦБ призупинив роботу сайту після того, як виявив уразливість у рамках регулярної перевірки, а також довів до відома щодо проблеми людей, чия інформація могла бути вкрадена.

Ні внутрішні системи ЄЦБ, ні важлива ринкова інформація не були порушені хакерською атакою, йдеться в заяві Європейського ЦБ.

Сайт BIRD публікує інформацію для банків щодо деталей надання статистичних та регулятивних звітів, його сервери відокремлені від зовнішніх і внутрішніх систем ЄЦБ. «ЄЦБ дуже серйозно ставиться до питання безпеки даних», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 31 липня у США зловмисники викрали персональні дані близько 100 мільйонів осіб, які мали рахунки або брали кредити в банку Capital One.

Loading...