Меркель запевнила президента Литви, що Берлін збільшить витрати на озброєння

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель під час спільної прес-конференції з президентом Литви Ґітанасом Науседою в Берліні запевнила, що Берлін збільшить витрати на озброєння. Вона також висловила сподівання, що американські солдати не будуть виведені з Німеччини.

Покликаючись на нещодавні повідомлення про можливість передислокації частини американських військових з Німеччини до Польщі, Анґела Меркель сказала, що, – за її словами, – територія Німеччини є доброю базою для американських солдатів, – повідомляє Польське радіо.

«Тут багато було вкладено. У цьому сенсі я вважаю, що ми товариські і, звичайно, тут американські солдати завжди бажані. Це вагомі причини для їх перебуваня в Німеччині», – сказала канцлерка.

Що стосується міграційної політики, Анґела Меркель не виключила необхідності розробки нового механізму розподілу мігрантів в Європейському Союзі. Канцлерка додала, що таке рішення має прийняти нова голова Європейського Союзу Урсула фон дер Ляєн.

Нагадаємо,канцлер Німеччини Ангела Меркель звинуватила Російську Федерацію в порушенні Договору про ракети середньої і меншої дальності.

Loading...