live

Матяш: Підозру Гримчаку оголосять лише після 16-ї години

Тетяна Матяш, адвокат

Лише після 16-ї години буде повідомлення про підозру Юрію Гримчаку. Наразі немає підозри і, відповідно, немає інформації про те, що йому інкримінують.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK заявила адвокат Тетяна Матяш.

В адвоката поцікавилися, що інкримінують правоохоронці Гримчаку і чи вручили підозру. У відповідь вона сказала, що наразі не є офіційним захисником у цій справі Юрія Гримчака, а наразі лише Ігоря Овдієнка.

«Наскільки мені відомо, після 16-ї години буде повідомлення про підозру обом затриманим вчора особам. Тобто, на цей час ще немає підозри і відповідно немає інформації про те, що їм інкримінують. Те, що зазначено при затриманні, то це взагалі не натягується на голову і не є правовими підставами, оскільки їх затримано в рамках кримінального провадження за замахом на вбивство Тетяни Чорновол, а також якісь умисні дії співробітників МінТоТ», – розповіла пані Матяш.

Також вона уточнила, що у ЗМІ неправильно потрактували її словами, що замість грошей у Гримчака були вилучені «календарики». За її словами, це були папірчики, які імітують долари, там були пачки по 50 і 100 доларів, на яких зазначено, що це сувенір.

«Їх з доларами сплутати неможливо, бо вони йдуть під одним серійним номером. Це не долари, тому казати, що затримали на гарячому при отриманні пів мільйона доларів – пів мільйона папірців», – додала пані Матяш.

Пані Матяш також розповіла, що Гримчаку взагалі ніхто нічого не передавав.

«Він був у «Фуршеті». Ви подивіться, у Фейсбуці випадкові свідки виклали фото, як це відбувалося. Це відбувалося у магазині «Фуршет» біля його будинку. Він був з матір’ю і з сином, а не з якимись особами, які йому мали щось передавати. Затримували нібито на гарячому, помічника заступника міністра, але такої посади взагалі не існує. Тобто – це вже абсурдне оголошення», – сказала адвокат.

За словами пані Матяш, Овдієнко – пенсіонер за інвалідністю і в нього немає робочих відносин з Гримчаком.

«Вони знають одне одного, проте жодним чином не перетинаються на роботі», – відзначила Тетяна Матяш.

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та його помічник затримані в справі про вимагання 1,1 мільйона доларів хабара за нібито сприяння в ухваленні рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

Їм інкримінують злочин, передбачений статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Loading...