Коректувальника обстрілу «Східного» в Маріуполі, який вийшов на волю, облили зеленкою

Засуджений на дев’ять років коректувальник вогню по мікрорайону «Східний» в Маріуполі Валерій Кірсанов сьогодні, 15 серпня, вийшов на волю. На виході з маріупольського слідчого ізолятора на на нього з прокльонами напали мешканці «Східного» і активісти, які оточили і облили його томатним соком і зеленкою. В руках деякі активісти тримали плакати «Кірсанов вбивця» і «Східний» пам’ятає».

Коли Кірсанов вийшов, пастор місцевої церкви запропонував йому покаятися. Інші активісти кричали «на кладовищі їдь на могили убитих дітей». Таксист, який приїхав забрати Кірсанова, поїхав без нього. Тому чоловік з дружиною вирушив додому пішки, – повідомляє mrpl.city.

«У червні Валерія Кірсанова, обвинуваченого в коригуванні обстрілу мікрорайону «Східний» 24 січня 2015 року, в результаті якого загинула 31 людина і ще 128 були поранені, засудили до дев’яти років тюремного ув’язнення. «Він відбував покарання за вироком суду від 18 червня 2019 року, але згідно з» законом Савченко» сьогодні ( 15 серпня) виходить на волю», – написав перший заступник голови Національної поліції України, начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, 21 червня Приморський районний суд Маріуполя визнав Валерія Кірсанова винним у коригуванні обстрілу мікрорайону «Східний» та засудив до 9 років позбавлення волі.

Loading...