Кабмін схвалив призначення 222 стипендій Президента України молодим митцям

Уряд схвалив призначення 222 стипендій Президента України молодим письменникам і митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 14 серпня, – повідомляє Урядовий портал.

Рішення щодо кандидатур на одержання стипендій Президента України прийнято комісією Міністерства культури з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Встановлений розмір стипендії становить один прожитковий мінімум для працездатних осіб. Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» для виплати 222 стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва у грудні місяці передбачені кошти у сумі 466 644 грн (один прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 грудня 2019 року – 2102 грн).

Нагадаємо, учора, 14 серпня повідомляли, що Кабінет Міністрів схвалив проєкт Указу Президента України «Про стипендії Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів».

Loading...