live

Гримчак не має відношення до справи щодо побиття Чорновіл, - ГПУ

Фото: Юрій Гримчак (mtot.gov.ua)

Злочин, скоєний заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрієм Гримчаком, був виявлений в ході розслідування виробництва про напад на журналістку Тетяну Чорновіл.

Про це в ході брифінгу заявив керівник Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, повідомляє РБК-Україна.

При цьому Горбатюк зазначив, що Гримчак не має відношення до того злочину.

«У ході розслідування побиття Чорновіл документувалася людина, яка безпосередньо підозрюється нами в причетності до побиття. У процесі документування цієї людини з’явилася інформація, що вчиняється новий злочин, до нього причетний Гримчак», – заявив Горбатюк.

За його словами, мова йде про новbq злочин, «зовсім не пов’язаний з фактом побиття Чорновіл, але він виявлений під час розслідування злочину по Чорновіл».

Горбатюк зазначив, що поки ці факти розслідуються в одному виробництві, але після реалізації прокурор буде приймати рішення, виділяти окремо це розслідування і направляти за підслідністю.

Нагадаємо, напередодні співробітники прокуратури спільно з працівниками СБУ та НАБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його довірену особу. Їх обвинувачують у заволодінні коштами в особливо великих розмірах шляхом обману.

Очікується, що сьогодні Гримчаку буде оголошено про підозру, а згодом і обрано запобіжний захід. 

Loading...