Факт передачі коштів не зафіксовано, - адвокат Гримчака

Гримчака та його помічника затримали на хабарі в 480 тис. долалів

Адвокат затриманого заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака Тетяна Матяш заявила, що факт передачі коштів її клієнту не зафіксовано, замість півмільйона доларів виявили календарики.

Про це повідомляє «112.ua» 

«Ні. Грошових коштів там було - ну, у нього вилучили його власні кошти і там ще якісь кошти, а тих півмільйона, про які вони розповідають, - ні, не було. Там півмільйона - це були календарики», - відповіла Матяш на питання про те, чи був зафіксований  або задокументований факт передачі грошових коштів.

Окрім цього, за словами адвоката, слідство не пояснювало, за що конкретно затримали підозрюваного Юрія Гримчака, але надали протокол, який вона зачитала.

«Факт вчинення 25 грудня 2013 року на автодорозі Київ - Харків замаху на вбивство з корисливих мотивів на замовлення за попередньою змовою групою осіб Чорновіл Т. М., а також за фактом вчинення службовими особами Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і переміщених осіб з корисливих мотивів умисних дій», - повідомила Матяш. 

Слід зазначити, що поки невідомо, де знаходиться підозрюваний Гримчак, його повинні були доставити в ізолятор тимчасового утримання, але доставили чи ні, адвокат не знає. 

«Однак чи довезли, або відвезли, - мені це достеменно не відомо, оскільки відвозити їх в ІТТ вирішили після 2 ночі», - додала Матяш.

Як повідомлялося раніше, заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака, а також його помічника затримали при вимаганні хабара у розмірі 1,1 мільйона доларів. 

Наразі у Генеральній прокуратурі вирішують питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу. 

Loading...