Держгеонадра виставили на аукціон 4 ділянки за 230 млн грн

Державна служба геології та надр на сьомий електронний аукціон в «ProZorro.Продажі» виставила спецдозволи на користування чотирма ділянками у Хмельницькій, Львівській, Тернопільській та Рівненській областях.

Як повідомляє пресслужба відомства, аукціон запланований на 30 вересня.

Так, зі стартовою ціною в 140 млн грн на аукціон виставлено спецдозвіл на користування Підволочиської площею (Тернопільська область) з покладами підземних вод.

Зі стартовою ціною в 72 млн грн до аукціону представлена ділянка Урочище Глибоч з підземними водами (Львівська обл). З ціною в 15 млн грн на аукціон виставлена ділянка Берестовецька-2 з покладами базальтів і піску (Рівненська область). Каштанівську ділянку з покладами піщаної-гравійної суміші виставлено за 5 млн грн.(Хмельницька область).

«Загальна вартість стартових цін ділянок в 4 областях становить понад 230 млн грн. Сподіваюся, сума буде більша. Всі надходження від продажів прав на користування надрами надійде до держбюджету країни», – заявив голова геологічної служби Олег Кирилюк.

За словами Кирилюка. прийом пропозицій на сьомий електронний аукціон здійснюється до кінця дня 29 вересня (до 18:00).

Нагадаємо, Олег Кирилюк раніше заявив, для легалізації видобутку бурштину і подальшого продажу спецдозволів на електронних аукціонах  держава мала б  інвестувати близько 20-30 млн грн.

Loading...