Cправа «Роттердам+»: Завтра суд обиратиме запобіжний захід для гендиректора «ДТЕК Мережі»

Завтра Солом’янський суд столиці має розглянути клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо обрання запобіжного заходу ще одному фігуранту так званої справи Роттердам+.

Про це повідомила прессекретар САП Ольга Постолюк, інформує УНН.

Йдеться про генерального директора «ДТЕК Мережі» Івана Гелюха, якому раніше було повідомлено про підозру.

«Прокуратура клопотатиме про тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі майже 100 млн грн», – повідомила прессекретар.

Судове засідання призначене на 10:30.

Нагадаємо, Солом’янський райсуд Києва 9 серпня обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном два місяці з альтернативою застави 2 млн грн колишньому члену Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Володимиру Євдокимову, якого затримали у справі «Роттердам+». 

12 серпня Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід ще одному фігуранту справи «Роттердам+» ексчільнику відділу НКРЕКП Тарасу Ревенку. Суд відмовив у застосуванні арешту на 60 діб, натомість призначив заставу у розмірі 1 млн 900 тис. грн за умови, що ця сума буде внесена упродовж 5 днів.

14  серпня Національне антикорупційне бюро України в рамках розслідування кримінального провадження за формулою «Роттердам+» повідомило про підозру генеральному директору «ДТЕК Східенерго» Борису Лісовому та генеральному директору «ДТЕК Мережі» Івану Гелюху.  

 

Loading...